מה לומדים בקורס?

הקמת קמפיינים

הקמת קמפיין פרסום בגוגל AdWords חושף את העסק שלכם למיליוני גולשים באמצעות מודעות פרסום שמופיעות בתוצאות החיפוש של גוגל ובאתרים שותפים לגוגל. קמפיין ממומן מאפשר לכם לפרסם בצורה ממוקדת לקהלי גולשים ספציפיים במטרה להגדיל את פעילות העסק תוך אבחון ובקרה על הביצועים של הקמפיין. 


טרגוט קהל יעד

פייסבוק מאפשרת לנו להגדיר קהל מדויק ביותר לפרסומים שלכם – כל שעליכם לעשות הוא למצוא את הדרך האידאלית להגדיר את הקהל המטרה. התחילו בניסוח חופשי שלכם, והיעזרו באנשי מקצוע כדי לתרגם את המחשבה לקהל וכלים מדויקים. פייסבוק יודעת לנתח את הפעילות שלנו ברשת החברתית ולקבוע מהם תחומי העניין שלנו. ניתן לבחור לפרסם לקהל שלכם על פי תחומי העניין בהתאם לסוג השירות או המוצר שלכם

עיצוב גרפי לפוסטים

העיצוב הגרפי מאפשר למי שעומד מאחוריו להתאים ולשלב בצורה מקצועית תמונות וטקסטים שונים לכדי מוצר אחד, שמעביר מסר מבוקש. התחום מאפשר לקחת כלים מתחום האמנות ו”להנגיש” אותם, כך שיהיו פרקטיים, זמינים ויסייעו להעביר מסרים שיווקיים ופרסומיים בצורה אסתטית, עשירה בצבעים ואובייקטים.


רימארקיטינג

זהו אחד הכלים היעילים ביותר של פייסבוק, המאפשר להציג פרסומים לאנשים שביקרו באתר שלכם או באתר אחר שרלוונטי לקהל שלכם. ניתן לעשות זאת באמצעות שתילת קוד שנקרא “פיקסל” באתר, ש”יצבע” כל מבקר ויציג לו את הפרסומים שלכם בשלב מאוחר יותר.

בניית דפי נחיתה

תפקידו של דף הנחיתה הוא למקד את תשומת לבו של המבקר למסר ספציפי (מכירה או שכנוע) ולהניעו להמשך פעולה של השארת פרטים (מתן ליד) ואף קנייה ישירה של המוצר בנוסף לכך. בכל מקרה מטרת דף הנחיתה לגרום למבקר להרגיש שהוא הגיע בדיוק למוצר או השירות אותו חיפש.

 


הקמת דפי פייסבוק, אימייל

דף עסקי בפייסבוק או בימייל  מאפשר ליצור לכם נוכחות ברשת חברתית על מנת להתחבר ללקוחות, לשווק את עצמכם ואפילו כדי לפרסם מודעה ממומנת. 

מיתוג עסקי

עסק חייב להיות משהו שהוא הבסיס למיתוג  עסקי של אותו עסק הזה וזה חייב להיות תמיד יתרון גדול שלו מול מתחרים שלו בשוק. מסעדות למשל יכולות לבחור בתהליך של מיתוג עסקי ולא רק על בסיס התפריט שלהן אלא גם המיקום, הקונספט שיש מאחוריהן ולכן הרב מסעדות שרוצות שיבחרו בהן ואל באחרות, פונות לחברת מיתוג עסקי שגורמת לכך שהן יהיו מאוד פופולאריות ומבוקשות וזה הכול קשור למיתוג.

נשמח תמיד לעמוד לשירותכם !
נא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי..